Ana sayfa ÜrünlerElektrikli Bisiklet Dönüşüm Kiti

1500 W 26 Inç Elektrikli Bisiklet Dönüşüm Kiti Ön Tekerlek Giriş Seviyesi Yeterli Güç

Sertifika
iyi kalite Elektrikli Dağ Bisikleti Dönüşüm Kiti satış için
iyi kalite Elektrikli Dağ Bisikleti Dönüşüm Kiti satış için
Ben sohbet şimdi

1500 W 26 Inç Elektrikli Bisiklet Dönüşüm Kiti Ön Tekerlek Giriş Seviyesi Yeterli Güç

Çin 1500 W 26 Inç Elektrikli Bisiklet Dönüşüm Kiti Ön Tekerlek Giriş Seviyesi Yeterli Güç Tedarikçi

Büyük resim :  1500 W 26 Inç Elektrikli Bisiklet Dönüşüm Kiti Ön Tekerlek Giriş Seviyesi Yeterli Güç

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: BONEN

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Karton + köpük
Teslim süresi: 5-10 gün
Ödeme koşulları: PayPal, T/T, western union
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Gerilim: 48V-72V Motor gücü: 1500W
Jant ebadı: 26 '27,5' 28 ' Denetleyici: 12-22 MOSFET'ler

1500 W 26 inç Ön Tekerlek Elektrikli dağ Bisikleti Elektrikli Bisiklet dönüşüm Kiti

Sıradan bisikletçileri geçerken sessizlikle hızlanırken rüzgâr saçlarınızda akıyor. Dağ havasının berrak kokusu, sizi yeni hedefinize götürmek için yeni özgürlük bisikletinizi kullanırken, tüm düşündüğünüzdür. Ter yok Sadece düz eski moda eğlence için endişelenmenize gerek yok! 1500W dişlisiz elektrikli dağ bisikleti dönüşüm setimizle yüzünüze bir gülümseme getirin! 1500W kiti giriş seviyesi kitimizdir ve bize göre doğrudan tahrikli dişlisiz motora sahip gerçek bir performans e-bisikleti için gerekli en düşük güçtür. Bu 1500W'lık sistem, her iki motor seçeneğiyle de tepe tırmanma performansı sunar ve çok eğlencelidir! Piyasadaki diğer düşük güçlü doğrudan tahrik kitlerinden farklı olarak, bu 1500W elektrikli dağ bisikleti dönüşüm kiti, tepeye yetecek güce sahipseniz, endişelenmeden tepelere güvenle ulaşmanıza yetecek güce sahip olacaktır.

Bu elektrikli bisiklet dönüşüm kitinin merkezinde özel HPC hava soğutmalı fırçasız motor bulunuyor. 2019'da yeni olan bu motor şimdi daha iyi ısı transferi ve yüksek korozyon direnci için bir alüminyum statöre sahip. Sadece bu da değil, geçen yıl motorlara göre daha az diş açma torku, daha kolay pedal çevirme ve% 3-4 daha yüksek tepe verimi sağlayan daha yüksek dereceli laminasyonlar yerleştirebildik! Bir motorun bu dişlisiz güç deposunda ayrıca offroad istismarının üstesinden gelmek için ekstra sağlam 14mm akslar bulunur. Hem yüksek torklu bir versiyon (Striker) hem de yüksek hızlı bir versiyon (Thunderbolt) sunuyoruz. Motor sistemlerini ve güç seviyelerini karşılaştırmak için bu sayfanın altındaki tabloya bakın.

Bu tam bir kit ve bisikletinizi tam işlevli, yüksek güçlü bir e-bisiklete dönüştürmek için ihtiyacınız olan her şeyi içerir!

Bir Güç Paketi Seçmek - Daha Yüksek Güç (W) daha fazla güç demektir! 1500W sistemi, 2.5 hp'den daha fazlasını sağlayabilen ve göreceli olarak dik derecelerde çalışabilen 52V bir akü sistemi kullanmaktadır. 3000W ve 4000W sistemleri sırasıyla 4 ve 5 hp'nin üzerindedir ve NEW 5000W sistemi 5 mm daha geniş neodim mıknatıslı yepyeni bir geniş stator içerir ve stator 6.7 hp'den daha yüksek verebilmektedir! TÜM SİSTEMLER SADECE 750W'DAN FAZLA KULLANIM İÇİN ARE ! Lütfen yerel yasa ve yönetmeliklerinizi kontrol edin. 5.000W'ın üzerinde kitler sunabiliriz, ancak kendi yapınızı tartışmak için bizi aramanız gerekecek! Standart bisiklet çerçeveleri 5.000W'ı geçmeyecek!

Pil Seçme - HPC'den yeni piller, kısa bir süre için Nikel Manganez ve Kobalt veya Li-NMC'nin özel bir Lityum bazlı tri-metal karışımıdır. Bu piller, giden LiFePo4 pillere göre% 25 daha hafiftir ve voltaj aralığında daha fazla hız ve aralığa dönüşen yüksek voltaj sağlar. Standart ve HPC Elite NMC paketlerinde özel HPC'ye özel kalıplar ve prizmatik kese hücrelerinin karışımlarını kullanıyoruz. Bunlar HPC'nin tescilli performans hücreleridir ve biz de OEM müşterilerine satıyoruz. Ayrıca en son Panasonic veya Samsung yüksek kanallı 18650'leri kullanarak hayal edebileceğiniz HERHANGİ BİR paketi de oluşturabiliriz. 200'den fazla mil menzilli bisiklet oluşturmak istiyorsanız, bu yapılabilir, bu yüzden hayal gücünüzü vahşi çalıştırın! Standart pil 11Ah'dir. İsteğe bağlı 12.5Ah pil yaklaşık% 15 ekler. 13Ah HPC Elite paketi, en düşük dahili direnç ve voltaj düşüşüyle ​​en yüksek enerji yoğunluğuna sahip pili sunar. Büyük güç kullanıcıları için mükemmel bir bataryadır.

Bir Şarj Cihazı Seçme- Varsayılan olarak bizden satın aldığınız herhangi bir pil sistemi 2A Şarj Cihazı ile birlikte gelir. Bu, 10Ah bir batarya sisteminiz varsa yaklaşık 5 saat içinde şarj olacağı anlamına gelir. İki kat daha hızlı olan 4A şarj cihazına yükseltmeyi seçebilir ve yarı sürede şarj edebilirsiniz (10Ah'lık bir paket için 2,5 saat). Sonunda, taşıdığımız en hızlı şarj cihazı, yaklaşık 1,6 saatte (veya standart şarj cihazı kadar hızlı 3x) şarj edebilen 6 Amplik Şarj Cihazıdır.

Tekerlek Yapısını Seçme - Dönüştürmek istediğiniz bisikletle aynı büyüklükte tekerleğe sahip kiti seçin. 26 "bisikletiniz varsa dönüştürmek istiyorsanız, 26" tekerlek seçeneklerinden birini seçin. Tamamen gümüş veya tamamen siyah tekerleği ve beden tercihinizi seçtiğinizden emin olun. Tüm tekerlek yapılarımız bulabileceğiniz en iyi konuşmacıları (Sapim) ve çok sağlam çift cidarlı alüminyum jantları içerir. Tüm tekerlekler Chatsworth, CA'daki tesisimizde el yapımıdır ve Phil Wood konuşmacı makinemizde sadece Phil Wood konuşmacıları kullanıyoruz. Jant üreticilerimiz 40+ yıllık kombine jant geliştirme deneyimine sahiptir. V-FREN UYUMLU BİR JANT GEREKTİRDİĞİNDE LÜTFEN KONTROL EDİN!

Bir Gaz Kelebeği Seçmek - Bu tamamen son kullanıcıya bağlı - Kişisel tercihinize bağlı olarak, bir motosiklet tipi büküm kısma gazı veya bir kelebek kelepçe mi tercih edersiniz? Eğer vites değiştiricilerin parmakları kısılırsa, bisikletlerimizin% 95'i döner gazla geliyor

Bir Filibir Seçmek - Bisikletinizdeki arka devir sayısına bağlı olarak filibirdeki hız sayısını seçin. Çoğu 21 hızlı bisiklet 7 hızlı filibir kullanıyor, 24 hızlı bisiklet 8 devir kullanıyor 27 27 hızlı bisiklet 9 devir kullanıyor, 30 hızlı bisiklet 10 devir sürüyor.

Bir Rack / Bag sistemi seçme - Özel Frame Bag batarya sistemimizi de sunuyoruz. İskelet torbası çok daha merkezi ağırlık dengesine izin verir Bu torbalar ABD'de detaylara özel dikkat göstererek ve inanılmaz bir sürüş için el yapımı! Bu yeni çantalar su geçirmezdir ve içlerinde nomex IIIA ve kevlar ile yangın geciktiricidir. Torbalar, kilitlenebilir saklama ve delinmelerden korumak için sert kabuğu yan duvarlara sahiptir. Büyük tersi, devasa batarya kapasitesi - iyi açıklığa sahip bir çerçevede, 100 mil menzilli bir batarya mümkün!

Arka rafta cıvata tercih ederseniz, bunu da yapabiliriz! Bir arka raf ve çanta sistemi ücretsiz bir seçenek.

2017'de yeni olan, kendi kasko downtube bataryasını kendi HPC eXplorer e-bisiklet'imizdeki özellik gibi sunabiliriz.

E-Bike Diagnostic Computer: E-Bike Diagnostic bilgisayarı elektrikli bisikletiniz için çok faydalı bir araçtır ve şiddetle tavsiye edilir. Elektrikli kitinizle ilgili önemli bilgiler parmaklarınızın ucunda: hız, kat edilen mesafe, akü seviyesi ve Verimlilik (Wh / mil cinsinden ölçülür). Ayrıca, güç seviyenizi istediğiniz seviyeyle sınırlandırmanıza izin verir, böylece pil tasarrufu yapabilirsiniz. Bu bilgisayarla herhangi bir kit sokağını yasal hale getirme olanağına sahipsiniz!

Performans İstatistikleri:

1500W Sistem: Yüksek Hızlı Motor : 34 MPH, Forvet Yüksek Tork Motoru : 27 MPH (52V Yüksek Performans Li-NMC)

* 32 Mile MAX Range, akü ağırlığı: 8 lbs Motor Ağırlığı: 16 lbs (Dişlisiz)

3000W Sistem: Yüksek Hızlı Motor : 39 MPH, Forvet Yüksek Tork Motoru : 32 MPH (63V Yüksek Performans Li-NMC)

* 38 Mile Range pil ağırlığı: 9.5 lbs Motor Ağırlığı: 16 lbs (Dişlisiz)

4000W Sistem: Yüksek Hızlı Motor : 45 MPH, Forvet Yüksek Tork Motoru : 38 MPH (74V Yüksek Performans Li-NMC)

* 45 Mil Aralığı Akü ağırlığı: 11.4 lbs (Li-NMC) Motor Ağırlığı: 16 lbs (Dişlisiz)

5000W Sistem: Yüksek Hızlı Motor : 50+ MPH, Forvet Yüksek Tork Motoru : 42 MPH (86V Yüksek Performans Li-NMC)

* 55 Mil Aralığı Akü ağırlığı: 13 lbs (Li-NMC) Motor Ağırlığı: 17 lbs (Dişlisiz)

* Çoğu kit 1 hafta içinde gönderilir. Nadir durumlarda, stoklarımızda kalmadıysa nakliye 4 hafta kadar sürebilir. Mevcut nakliye sürelerini doğrulamak için lütfen arayın. Teşekkürler

** Aralık Tahminleri, pedal çevirmeksizin FLAT zeminine dayanan, maksimum standart değerdir.

Bu yükseltilmiş kit, kişisel bisikletinizi Yüksek Performanslı Elektrikli bisiklete dönüştürmeniz için gereken HER ŞEYI içermektedir! lütfen fiyat teklifi istemek için istediğiniz tüm yedek parçaları listele!

İletişim bilgileri
CHANGZHOU BONEN MOTOR TECHNOLOGY CO.,LTD

İlgili kişi: sales1

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)