Ana sayfa

CHANGZHOU BONEN MOTOR TECHNOLOGY CO.,LTD Fabrika turu

Sertifika
iyi kalite Elektrikli Dağ Bisikleti Dönüşüm Kiti satış için
iyi kalite Elektrikli Dağ Bisikleti Dönüşüm Kiti satış için
Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  Bizim ana şirket Changzhou DONGNAN motor teknoloji grubu 5 motor üretim hatları, 5 stator üretim hatları, 6 montaj hatları, 20 sargı makineleri, 37 test makineleri, 15 delme makineleri, 4 alüminyum döküm makineleri, 20 dahil olmak üzere 23.000 ㎡ üretim alanları var mil Taşlama makineleri ve 450'den fazla çalışanı ile. Elektrikli bisiklet dönüşüm kitleri için 3.500 area montaj alanına sahip şube şirketi olarak BONEN MOTOR.

 • OEM / ODM
  DC motor üretiminde 20 yıldan fazla deneyime sahip olduğumuz için, teknik ekibimizde 4 üst sınıf motor mühendisimiz var, müşterilerimiz için OEM ve ODM hizmeti sunuyoruz. biz olgun döküm üretim, CNC atölyesi, mekanik işleme ve aynı zamanda komple tedarikçi sistemi var. "Daha profesyonel, daha verimli" müşterilerimize verdiğimiz sözdür.

 • Ar-Ge
  Büyüyen gelişen pazar için yeni tasarlanmış bisikletler geliştirmeye devam ediyoruz, dünya çapındaki müşterilerine 30'dan fazla geliştirme projesi sunduk.

  Aynı zamanda, müşterilerimizin isteklerini yerine getirmek için ürünlerimizi güncellemeye devam ediyoruz ve müşterinin pazarları için en yeni tasarımları almasını sağlıyoruz.

İletişim bilgileri
CHANGZHOU BONEN MOTOR TECHNOLOGY CO.,LTD

İlgili kişi: Mr. Anderson Luan

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)