Ana sayfa

CHANGZHOU BONEN MOTOR TECHNOLOGY CO.,LTD

Şirket profili

HOŞGELDİNİZ

BONEN MOTOR'u ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. İnanılmaz toptan fiyatlarla sunulan yüzlerce ürünü burada bulabilirsiniz. Web sitemize hızlı bir göz atın, geniş kapsamlı birinci sınıf ürün yelpazemizi ortaya çıkaracak, benzersiz tasarımınız tamamen tatmin edilecektir.

HAKKIMIZDA

Bonen Electric (Changzhou) Co, Ltd 1992 yılında kurulmuştur. Üretici 31.300 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır ve Changzhou City, Jiangsu Province, Çin Yangtze Nehri Deltası alanının en gelişmiş ekonomik bölgesi bulunmaktadır. Biz esas olarak kalıcı mıknatıslı fırçasız DC motorlar ve kontrol sistemi ürünlerinin yanı sıra yurtiçi ve yurtdışı satış hizmetleri üretimi yapmaktadır. Elektrikli bisikletler için hub motorlar, motosikletler için marş motorları, tekerlekli sandalye motorları, otomotiv motorları ve aksesuar kitleri üretiminde uzmanlaşmıştır. Şimdiye kadar, biz de birçok yerli marka üreticileri ile uzun vadeli işbirliği var. Örneğin Suzuki, Honda, Haojue, SAIC, BAIC, Geely, Emma, ​​Yadi ve diğer markalar. Aynı zamanda, çoğu ürün kademeli olarak ABD, Avrupa Birliği, Güneydoğu Asya ve diğer ülke ve bölgelere satıldı ve satış hacmi yıldan yıla arttı.

Bonen Electric, yurtdışı pazarlara çeşitli düşük, orta ve üst düzey elektrikli bisiklet modifikasyon kitleri üretme ve sağlama konusunda uzmanlaşmıştır. Biz nitelikli ve iyi eğitimli personel profesyonel bir ekibimiz var. Hızlı ve istikrarlı teslimat süreleri, istikrarlı müşteri grupları ve yüksek rekabetçi fiyatlar ile birlikte şirketin güçlü üretim kapasitesine dayanarak, işimiz hızla ve sürekli olarak genişlemeye devam etmiştir. Müşterilerimize daha iyi hizmet ve daha fazla değer sunmak.

Müşterilerimize sürekli olarak en iyi elektrikli bisiklet motorları ve parçaları sunarken, müşterilerimize profesyonel ve kişiselleştirilmiş özelleştirme hizmetleri sunmaktayız ve benzersiz ömür boyu hizmetler sunuyoruz. 2020 yılında, yerli ve yabancı elektrik endüstrisi pazarlarının kademeli olarak iyileştirilmesi ile, teknik seviyeler ve yenilikçi yetenekler sağlamaya, teknolojik dönüşüm yatırımımızı artırmaya, profesyonel teknik personeli çekmeye, gelişmiş üretim ve test ekipmanları, Ar-Ge ve elektrikli bisiklet motorları ve tüm kit endüstrisi için sanayileşme ekipmanı, iç ve dış pazarlarda sürekli gelişen rekabet avantajlarımızı pekiştirmek ve müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler sunmak için iyi bir temel oluşturmaktır.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Changzhou BONEN MOTOR TEKNOLOJİSİ CO. elektrikli bisikletler için fırçasız motor üretimi ve ilgili ürünler konusunda uzmanlaşmıştır. Dünya çapındaki müşterilerimizin hayatını iyileştirmek ve basitleştirmek için her zaman rekabetçi fiyat ve hizmet sunmaktayız.
Tam bir tesis seti, mükemmel bir kalite sigorta sistemi ve gelişmiş test yöntemi ile, desiger, mühendis, yönetim personeli ve işçileriyle karşılaştık. Kaliteye önem verme, kredi, yenilik ve geliştirme için vurgu yapma prensibine kesinlikle bağlıyız. Öncelikle, yüksek kalitede ürünlerimiz ve profesyonel satış sonrası hizmeti ile rekabetçi bir fiyatla burada biraz meşgul olabiliriz, başarılı bir şekilde pazar kazanabilirsiniz!

CHANGZHOU BONEN MOTOR TECHNOLOGY CO.,LTD CHANGZHOU BONEN MOTOR TECHNOLOGY CO.,LTD CHANGZHOU BONEN MOTOR TECHNOLOGY CO.,LTD CHANGZHOU BONEN MOTOR TECHNOLOGY CO.,LTD CHANGZHOU BONEN MOTOR TECHNOLOGY CO.,LTD CHANGZHOU BONEN MOTOR TECHNOLOGY CO.,LTD CHANGZHOU BONEN MOTOR TECHNOLOGY CO.,LTD
1 2 3 4 5 6 7
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Üretici

No. Çalışanları : 20~50

Yıllık satış : 3000000-5000000

Yıl kurulan : 1992

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Elektrikli Dağ Bisikleti Dönüşüm Kiti satış için iyi kalite Elektrikli Dağ Bisikleti Dönüşüm Kiti satış için